položek
0,0  (0,0 EUR) s DPH
  • Zobrazit

VELKOOBCHOD

Vážení obchodní partneři,

Připravili jsme pro Vás výhodné podmínky pro velkoobchodní nákup  veškerého zboží v oblasti autodoplňků, motodoplňků, cyklodoplňků a tuningu přímo z našeho e-shopu.
 

Pro využití nabídky je nutné vyplnit formulář v sekci "Registrovat". Vaše registrace bude posouzena a pokud budete vyhodnoceni jako velkoobchodní zákazník, přidělíme vám velkoobchodní ceny. Ve formuláři bude posouzena správnost vyplněných údajů a začlenění do oblasti podnikání, může se také stát, že před přidělením velkoobchodních cen budete vyzváni, abyste nám zaslali Výpis z OR nebo kopii živnostenského listu. Tento postup jsme zvolili proto, abychom tuto výhodnou nabídku zpřístupnili hlavně našim dobrým zákazníkům, kteří se vážně věnují dané oblasti. Pokud jste tedy prodejnou auto-moto, tuningu, auto servis, čerpací stanice, autosalon apod. neváhejte a zaregistrujte se.
 

Co tedy získáte velkoobchodní registrací?

Umožní Vám po přihlášení nakupovat v e-shopu za zvýhodněné ceny. Dle druhu zboží můžete získat od 10 až do 40% slevy z maloobchodní ceny. Navíc budou připravovány speciální velkoobchodní slevové akce, o kterých Vás budeme pravidelně informovat. Pravidelně také můžete obdržet aktuální velkoobchodní ceníky a katalogy.

Co je třeba dodržet z Vaší strany? Dodržovat minimální limit pro jednorázový velkoobchodní nákup, který je stanoven na 1000Kč bez DPH pro zákazníky v ČR a 2000Kč bez DPH pro naše slovenské zákazníky. Dále prosíme o neposkytování přístupových kódů do velkoobchodní sekce třetím osobám.

Objednané zboží zpravidla zasíláme na dobírku nebo po dohodě doručíme vlastní dopravou.
 

Pokračovat k registraci do velkoobchodu

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
JIŽ 25 LET NA TRHU.   DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,- KČ.

Provozovatel: PRO BOTTARI, s.r.o. Družstevní č.p.701 Benešov nad Ploučnicí 407 22
telefon +420 412 586 337+420 412 586 337, mobil +420 736 504 552+420 736 504 552

JavaScript musí být povolen