položek
0,0  (0,0 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Proč měnit obě autožárovky najednou?

Asi neslyšíte poprvé, že měnit autožárovky v autě dnes není úplně jednoduché. Víte, že v nedávném testu výměny žárovek v jednom z autobazarů si vzali na paškál 14 automobilů, z toho u poloviny z nich se pořádně nadřeli a u tří aut se jim to nepovedlo vůbec?
Test podstoupil běžný motorista a asi byl překvapený stejně, jako by se to mohlo stát vám ve stejné situaci.Takže když už se do toho pustíte, vyměňte rovnou žárovky obě nebo tuto činnost svěřte servisu. Tak jako tak je to rychlejší, jednodušší a v konečném důsledku levnější, než když je měníte postupně a tuto činnost musíte dělat dvakrát nebo jet dvakrát do servisu.
Žárovky mají určitou dobu svítivosti, ke konci této doby vydávají méně světla a tím se snižuje viditelnost. Ve starších žárovkách se vlákna přeruší dříve a proto pokud neměníte žárovky naráz, žárovky neprasknou jak by měly přibližně ve stejnou dobu po uplynutí doby životnosti a tudíž si přiděláváte práci.
Také dávat do každého světlometu žárovku jiného výrobce znamená, že každý světlomet může svítit s jinou intenzitou, jinak zabarvený a jinak dlouho. Pokud použijete náhradní žárovky jednoho (nejlépe renomovaného) výrobce, máte záruku dobré a stejně dlouhé svítivosti i snížení předčasné poruchovosti.
A příště vám řekneme, proč si ze všech autožárovek vybrat nejraději žárovku PHILIPS. Pokud to chcete vědět hned, koukněte se na náš facebook.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
JIŽ 25 LET NA TRHU.   DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,- KČ.

Provozovatel: PRO BOTTARI, s.r.o. Družstevní č.p.701 Benešov nad Ploučnicí 407 22
telefon +420 412 586 337+420 412 586 337, mobil +420 736 504 552+420 736 504 552

JavaScript musí být povolen