položek
0,0  (0,0 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Nové barevné autožárovky PHILIPS ColorVision

Tisková zpráva
 
 1.října 2013
 
 PHILIPS PŘINÁŠÍ REVOLUCI DO HLAVNÍCH SVĚTLOMETŮ S BAREVNÝM NÁDECHEM
 
Aachen, Německo –
Philips pokračuje ve vedení v automobilovém osvětlení a uvádí řadu ColorVision – první autožárovku s barevným efektem ve světlometu, zatímco vozovka je osvětlena o 60% silnějším bílým světlem. ColorVision nabízí revoluční způsob pro řidiče, jak odlišit jejich vůz, s výběrem modré, zelené, žluté nebo fialové barvy.
 
Vytvořen pro skutečné automobilové nadšence, ColorVision nabízí skvělou úpravu vozidla. Díky speciální vrstvě na autožárovkách je možné přidat barevný odstín do světlometů, který do této doby nebyl legální. ColorVision je tedy první barevná autožárovka, která splňuje veškerou evropskou legislativu.
 
Barevný efekt je vytvořen odrazem světla od optiky světlometu. Po zapnutí jsou samotné světlomety osvětleny s nádechem modré, zelené, žluté nebo fialové, podle typu zakoupené autožárovky. Světlo vyzařované vpřed je ale vždy bílé.
 
ColorVision osvětluje vozovku o 60% větším světlem než standardní autožárovka. Nejen že řidiči lépe vidí silnici před nimi, ale mohou i rychleji reagovat. ColorVision navíc zvyšuje viditelnost o 25 metrů ve srovnání se standardní autožárovkou a zjednodušuje tak předvídání překážek, které by se mohly v cestě objevit.
 
Autožárovky ColorVision jsou vytvořeny pro zlepšení světelné výkonnosti. Philips UV-křemičité sklo poskytuje nejvyšší úroveň odolnosti vůči otřesům. Křemičité sklo také nabízí excelentní odolnost vůči vlhkosti a extrémním teplotám. Autožárovky rovněž disponují speciální UV vrstvou chránící světlomety před škodlivým UV zářením, které způsobuje žloutnutí světlometů.
 
Autožárovky ColorVision splňují veškerou evropskou legislativu. Nicméně koncept barevných autožárovek je natolik revoluční, že Philips ke každému balení přikládá certifikační kartu. Ta umožňuje řidičům prokázat v případě silniční kontroly, že autožárovky jsou schváleny pro provoz na veřejných komunikacích.
 
„Toto je další prvenství pro Philips. ColorVision poskytuje unikátní příležitost vášnivým řidičům změnit styl auta. Barevný nádech ve světlometech spolu s o 60% vyšší svítivostí na silnici dává všechny důvody k vyjímečné jízdě“
Řada ColorVision je dostupná v nepopulárnějších verzích H4 a H7. Vyberte si nejvhodnější žárovky z naší nabídky.

Potřebujete poradit, jaké žárovky zakoupit? Neváhejte a zavolejte na tel: +420 736 504 552.
 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
JIŽ 25 LET NA TRHU.   DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,- KČ.

Provozovatel: PRO BOTTARI, s.r.o. Družstevní č.p.701 Benešov nad Ploučnicí 407 22
telefon +420 412 586 337+420 412 586 337, mobil +420 736 504 552+420 736 504 552

JavaScript musí být povolen