položek
0,0  (0,0 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Jak vybrat stěrače

Jaké stěrače?

Dnes je otázkou, jaké koupit stěrače, aby opravdu stíraly, byly za dobrou cenu a zároveň dlouho vydržely. Pokud dáváte raději přednost dobré ceně, můžete v našem e-shopu koupit klasické stěrače s ramínkem. Tyto stěrače se prodávají po 2 kusech, což je nevýhoda pro ty automobily, kde mají stěrače, každý jiný rozměr. Proto si stěrače před koupí pořádně prohlédněte a hlavně si je nezapomeňte řádně změřit. Dnes je velké množství druhů a typů automobilů, u kterých se stěrače prodávají spíše podle délky. Každé balení stěrače obsahuje několik adaptérů pro snadnou montáž na různé typy vozů. Tyto stěrače lze jen poopravit také pouhou výměnou gumičky, které je zde možné také zakoupit. Je ale pravdou, že, stěrače tohoto druhu jsou již zastaralé a ne zrovna spolehlivé.
Stěrače kvalitnější, tedy stěrače které jsou vyvinuty novou technologií, jsou tak zvané stěrače bezraménkové, které se obecně nazývají FLAT (ploché). Bezraménkové stěrače jsou vyráběny s kvalitnějších materiálů, které jsou přilnavější. Tvar stěrače je vyvinut tak, aby při jízdě ještě lépe přilnul při tlaku vzduchu na sklo. Tyto stěrače mají výhodu, že se prodávají po jednotlivých kusech, a tedy nevadí, když je každý stěrač jinak dlouhý. Tyto stěrače Vám vřele doporučujeme, ale změřte si řádně délku raménka stěrače, aby skutečně odpovídaly svému rozměru.
Tyto stěrače můžete zakoupit kromě našeho e-shopu také v sítích hypermarketů GLOBUS, servisů BestDrive a v některých sítích čerpacích stanic, např. AGIP.
Pokud se tedy rozhodnete zakoupit stěrače, nebo nějaké autodoplňky, stačí si jen vybrat kategorii stěrače v našem e-shopu
Potřebujete poradit, jaké  stěrače zakoupit?  Neváhejte a zavolejte na tel: +420 736 504 552.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
JIŽ 25 LET NA TRHU.   DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,- KČ.

Provozovatel: PRO BOTTARI, s.r.o. Družstevní č.p.701 Benešov nad Ploučnicí 407 22
telefon +420 412 586 337+420 412 586 337, mobil +420 736 504 552+420 736 504 552

JavaScript musí být povolen